Одіозний лідер ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що санкції пішли лише на користь Росії, економіка країни зростає, а життя кримчан після окупації півострова покращилось.

Про це він заявив в інтерв'ю Юрію Дудю, опублікованому на YouTube. Однак сам заплутався у своїх суперечливих заявах та так і не зміг відповісти на питання журналіста, чому населення Криму стало біднішим після анексії.

Дудь запитав Жириновського, чи не відчуває той провини перед росіянами, які стали біднішими на 30% після того, як РФ окупувала Крим.

"Це помилка. Немає ніякого зв'язку між рівнем життя і приєднанням Криму. Жодної. Ми гроші на Крим витрачаємо зі спеціального фонду", - відповів політик.

Журналіст уточнив, що фонд складається з грошей російських громадян, проте Жириновський заявив, що кошти беруться з бюджету.

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Показати ще

На твердження журналіста, що економіка Росії впала саме через анексію Криму та подальші санкції, Жириновський заявив, що це все вороги вигадали, а насправді санкції лише зробили російську економіку сильнішою.

На зустрічне запитання журналіста, чи в курсі жителі Тамбовської області, що економіка стає сильнішою, Жириновський відповів:

"Звичайно, заводи нові будуються. Товари наші з'являються. Нам це вигідно. Інакше нас могли б купити, поставляючи нам закордонні товари, як це було за часів Єльцина. Дешеві товари з-за кордону. Наші фабрики стали забуватися", - заявив Жириновський.

Дудь запитав політика, чому в такому разі він їздить на Мерседесі а не на "Ладі Калині", яку виробляють в Тольятті. Та Жириновський на це резонно заявив, що йому потрібен подовжений кузов.

"Так подовжать. Давайте виламаємо сидіння пасажирське, навіщо вам хтось потрібен на ньому", - зазначив Дудь.

"Виходить, що ... не виходить", - не знайшов, що відповісти Жириновський.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський актор театру Олег Басилашвілі вважає, що Володимира Жириновського слід публічно висікти через його скандальні заяви про війну з Україною.