У Сполучених Штатах Америки помер один з головних сценаристів відомого серіалу "Зоряний шлях", легендарний письменник Харлан Еллісон. Йому було 84 роки.

Про це стало відомо завдяки повідомленням авторитетного видання The Guardian.

Дружина письменника розповіла, що Еллісон помер уві сні.

Відомо, що Еллісон написав понад 1800 оповідань, сценаріїв, новел, есе і критичних статей, отримавши 8 премій Hugo.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Еллісон народився в 1934 році в Клівленді (штат Огайо). Свою першу розповідь письменник опублікував у виданні Cleveland News, коли йому було 15 років. Він став представником так званої "нової хвилі", що об'єднала американських письменників, які заявили про себе в 60-х роках минулого століття.

Однією з найвідоміших його робіт вважається "Хлопець і пес", де розповідається про подорож головного героя світом, що пережив ядерну війну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський президент Дональд Трамп – не кращий приклад для наслідування. Всьому світу відомі його різкі висловлювання проти меншин і недозволенні вчинки. У новій книзі колишнього репортера зібрані донині невідомі факти з життя нинішнього президента.

Імідж-мейкери Дональда Трампа з усіх сил намагаються створити образ зразкового сім'янина і розумного політика. Проте він і сам інколи не дотримується рекомендацій. Так, ніяк не вщухне скандал навколо ймовірних подружніх зрад Трампа та його сексистських висловлювань. Книга Емілії Джейн Фокс, колишньої репортерші Vanity Fair дістала нові "скелети з шафи", адже жінка провела ціле "слухо-розслідування".

Як повідомляв портал "Знай.uа" відома російська письменниця Людмила Улицька розповіла, що чекала "бурхливої реакції" на її слова про відсталість і агресивність росіян.

"Підвищений рівень агресії в людині небезпечний не тільки для оточуючих, він небезпечний і для неї самої. Мені здається, що це висловлювання не вимагає доказів. Рівень агресії сьогодні в нашому суспільстві дуже високий — є кілька телевізійних передач, які демонструють саме високий рівень соціальної агресії і небажання обговорювати миролюбно і осмислено що б то не було", — цитують слова відомої письменниці українські ЗМІ.