Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, здається, просто схиблена на соцмережі Instagram. Вона кілька разів на день радує фанатів і хейтерів новими знімками, дивними відео і якщо вже дуже пощастить - шпагатами. Так, артистка вирішила прорекламувати салон краси за надані їй послуги, однак фолловери одразу висміяли безглузде фото.

"Наводимо красу перед зйомкою в полюбившомуся мені салоні краси і нарощування волосся..."- підписала кадр Волочкова, почавши розхвалювати місце. Коментатори одразу ж почали жартувати: "Що з бровами?", "Жахливі ноги", "Коли вона нарешті розпочне нормальне взуття носити де вона взагалі знаходить цей жах з 1976 років??", "Бідне твоє обличчя Настя-це все алкоголь", Фото пипець, кікімора з кістлявими ногами", "нарешті помила голову".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальна російська балерина Анастасія Волочкова прославилася не скільки своїм талантом, скільки умінням розсунути ноги де попало, і відобразити це на камеру в Instagram, зазвичай ще і в купальнику. Так, Волочкова і зараз не змінила великої традиції, подавшись на Кіпр. Артистка знову сіла на шпагат, зайнявши відразу два лежака, що, до речі дуже зручно і може стати в нагоді вам як лайфхак на майбутнє.