Після заяви про вихід Міші Романової з українського поп-гурту ВІА Гра, шанувальникам сексуального тріо представили нову учасницю. Нею стала 26-річна красуня Ольга Меганська.

Шанувальникам показали найгарячіші фото нової співачки.

Відомо, що Ольга родом з російського Ярославля. Музикою займається практично з колиски і у визначений природою термін закінчила музичну школу. Зараз дівчина навчається на третьому курсі естрадного відділення Ленінградського коледжу культури і мистецтв.

Також Меганська прихильниця здорового способу життя. Вона не вживає м'яса та не носить натурального хутра.

Тож, дивіться, хто тішитиме зір та слух наступні щонайменше п’ять років у складі найсексуальнішого українського гурту.

Нагадаємо, фанати нарешті дізналися про причину виходу зі складу українського гурту ВІА Гра солістки Міші Романової. У продюсерському центрі Meladze Music, який працює з трійкою красунь-співачок, озвучили офіційну причину зміни в гурті.

Сама дівчина, пояснюючи причини свого рішення, натякнула на те, що зробила вибір на користь особистих відносин. Виявилося, що Міша пішла в декрет, про що сказано в офіційному Instagram-акаунті Meladze Music.

Як Міша Романова потрапила до ВІА Гри

Як повідомляв портал "Знай.ua", Костянтин Меладзе показав світові нову солістку ВІА Гри. Мішу Романову замінить красуня на ім'я Ольга Меганська. 26-річна виконавиця приєднається до Еріки Герцег та Анастасії Кожевнікової.