Заслужений артист України Віталій Козловський нещодавно був помічений на таємному концерті в Росії, проте він все-таки буде отримувати надбавку до пенсії. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"За законом, коли він буде виходити на пенсію, у нього повинна бути пенсія за особливі заслуги перед Україною. Якщо не помиляюся, це 20% від розміру мінімальної пенсії йде доплата до основного розміру пенсії", - пояснив чиновник.
За словами Реви,з урахуванням нашої пенсії це буде не більше 300 гривень. "Зараз мінімальна пенсія 1489 гривень. Значить, це виходить десь близько 300-400 гривень", - додав Андрій.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 9 травня, в московському районі Солнцево на сцені концерту до Дня Перемоги був помічений український поп-співак, заслужений артист України Віталій Козловський. Спочатку артиста помітили на фото глядачів концерту в Instagram. Судячи з геотегів концерт проходив в підмосковному місті Солнцево. Трохи пізніше на одному з порталів міста Московське з'явилося опис подібної концертної програми за участю українця.

Позаду артиста – телевізійна інсталяція з традиційних кольорів георгіївських стрічок, написи "З Днем перемоги" і "9 травня". Також фотографією з Віталієм Козловським поділився російський ведучий Денис Симука. "Познайомився з заслуженим артистом України Віталієм Козловським", - підписав фотографію ведучий. Варто відзначити, що цей концерт не був анонсований на офіційній сторінці Віталія Козловського. У День перемоги на своїй сторінці в Instagram співак запостив розслаблене фото на тлі бухти з катерами.

За словами артиста, такі акції є демонстрацією мирних намірів. Про це співак написав на своїй сторінці в одній із соціальних мереж.

«Я не відкидаю своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Але щоб уникнути спекуляцій вважаю за необхідне сказати наступне. За останні 4 роки я жодного разу не виступав у Росії і вважаю це неприпустимим саме з причин військової агресії. Але коли від українців, які живуть в Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги - після тривалих сумнівів погодився." Він зазначив, що під час концерту отримав записку, в якій повідомлялося, що росіяни люблять Україну і хочуть, щоб в країні був мир, і тоді він зрозумів, що прийняв абсолютно правильне рішення.

Українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку з приводу виступу артиста Віталія Козловського в Москві на 9 травня. Вона нагадала про його фотографії із сепаратисткою Нелею Штепою, про його відповіді, що він не знає, хто почав війну на Донбасі.