Український співак Віталій Козловський викликав на себе бурю обурення тим, що 9 травня поточного року виступив у Москві з нагоди дня перемоги. Однак, на відміну від фоловерів, які були обурені такою зрадою артиста, Кіркоров вирішив висловити слова підтримки хлопцеві.

Козловський не став мовчати і у відповідь на звинувачення публіки у зраді, він процитував самого Шекспіра, вказуючи таким чином на власну ерудицію і недоумкуватість оточуючих.

"Гріхи інших судити Ви так старанно рветеся, почніть зі своїх і до чужих не доберетеся", - пише Козловський в своїй публікації.

Саме під цим постом в Instagram в коментарях висловив свої слова підтримки Філіп Кіркоров.

Популярні новини зараз
Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

"Тримайся, мій друг! Від подібного ми стаємо тільки сильніше! Це кажу тобі я, пройшов через мільйони бойкотів і переказів анафемі! Твій захист - тисячі твоїх шанувальників і глядачів! Вони з тобою! І пам'ятай, собака гавкає - караван іде!", - пише російський виконавець.

Естрадний співак Віталій Козловський, який є заслуженим артистом України на своїй особистій сторінці в Facebook пояснив, чому поїхав в РФ і дав там концерт. Артист підкреслив, що все зробив правильно.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" російський співак Філіп Кіркоров дозволив собі нецензурні вирази під час запису інтерв'ю для шведського телебачення. Бесіда була присвячена Євробачення.

Під час інтерв'ю шведському телеканалу Кіркоров, розповідаючи про любов до конкурсу "Євробачення", обматюкав людей, які знаходилися поруч.

В Мережі опублікували відеозапис інтерв'ю, яке демонструє всю "культуру" російського поп-ідола.