У Львові скасували виступ співака Рождена Анусі, який повинен був замінити на концерті Віталія Козловського.

У зв'язку з тим, що стало відомо про численні гастролі Рождена у Росії, його виступ, як і виступ Козловського, у Львові скасували. Про це повідомив громадський львівський портал "Форпост".

Як відомо, Рожден Анусі став головним героєм реаліті-шоу "Холостяк 8", та, видно, йому доведеться задовольнятися компанією Віталіка Козловського.

"Вітаємо таке рішення власників бізнесу. Львівський співак Іван Наві зможе виступити замість цих гімнюків сам і принесе втіху глядачам", - прокоментував таке рішення керівник "Економічного бойкотного руху" Олег Радик.

Популярні новини зараз
Нарешті додадуть не 100 гривень: пенсіонерам обіцяють майже 1600 гривень надбавки Українцям дали лише 5 днів, щоб зробити це Тарифний удар, звідки не чекали: українцям анонсували чергове подорожчання Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося
Показати ще

Відзначимо, що спочатку у львівському клубі "Галерея Лицарів" в п'ятницю, 18 травня, повинен був виступати Віталій Козловський. Однак через те, що артист виступив у Москві на концерті 9 травня, присвяченому "Дню Побєди", львів'яни почали вимагати замінити хедлайнера вечірки. Більш того, українці зажадали позбавити Козловського звання заслуженого артиста України.

"Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути": Козловський прокоментував свій скандальний виступ

Зазначимо, що українського артиста Віталія Козловського неодноразово помічали на концертах в Росії - він виступає на корпоративах і ніколи цього не приховував. А недавно взяв участь в концерті в Москві до 9 травня, ніж ще більше розпалив суперечливе ставлення до себе.

Як повідомляв портал "Знай.ua", депутати Львівської обласної ради звернулися до президента України Петра Порошенка із проханням позбавити співака Віталія Козловського звання "Заслужений артист України".

У той же час вони наполягають на тому, щоб позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролювали чи гастролюють теренами Російської Федерації або в інший спосіб підтримують зв'язки з країною-агресором.