Вчора відбувся перший після весілля вихід у світ принца Гаррі і Меган Маркл. Закохана парочка на честь дня народження принца Чарльза, батька Гаррі, приїхала на чаювання в Букінгемскый палац. На наступний день журналісти почали обговорювати "негідну" поведінку Меган Маркл. Про це розповідає ТСН.

Західна преса вважає, що актриса Меган виглядала невпевнено і скуто, так що роль герцогині дається їй важко. "Вона ще не комфортно себе почуває в тій ролі, яку подарувало їй життя. Тому робила багато нервових жестів", - сказала український експерт з етикету Наталія Адаменко.
Занадто багато емоцій герцогиня виявила, коли біля її чоловіка Гаррі літав джміль. "Її поведінка є прямим порушенням правил монаршого етикету. Тобто королева, леді, жінка сміється так, що це видно, але ніхто не чує. Прикривати рот рукою – це взагалі жест простолюдинки", - обурюється Адаменко.
Спеціаліст з питань невербальної комунікації Валентин Кім вважає, що Меган відчувала стрес і збентеження. "Вона скукожилася, нахиляє голову, тобто це не сміх людини, яка насолоджується ситуацією – це ознака збентеження", - стверджує експерт. Маркл увесь час нервово торкалася принца. "В цьому випадку – це потреба в допомозі. Вона поки не своя фігура. Буде своя – покаже час, але поки це гидке каченя", - висловив свою думку Кім.
Грубу помилку допустила Меган, отримавши подарунок - його вона відразу передала помічниці. "Якщо принцесі, принцу, королю щось дарують на вулиці, вони повинні це прийняти. Меган демонструє зневагу, що віддає його своїй помічниці. Тим більше, він маленький. Треба було нести", - зазначає Адаменко. Кім в свою чергу критикує інше : Меган ніжно гладить Гаррі по спині, коли вони йдуть. "Торкаючись чоловіка, вона його контролює і хвалить. І це показник, що вона в їх відносинах більш високого статусу. Вона веде, а він – ведений. Це дотик наприкінці ритуалу означає, що для неї найстрашніше вже закінчилося", - вирішив він.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що вчора, 24 травня, відбувся перший вихід у світ щасливих молодят принца Гаррі і Меган Маркл. Пара взяла участь у чаюванні в Букінгемському палаці, присвяченому принцу Чарльзу. На честь 70-річного ювілею батька Гаррі та Вільяма королівська сім'я проводить ряд урочистих заходів. Проте все пройшло не так гладко, як хотілося б. Меган Маркл розвеселив джміль, який атакував її чоловіка принца Гаррі. Комаха літала навколо вуха принца, коли він вимовляв серйозну мова. Новоспечена дружина почала сміятись над ситуацією на очах у всієї королівської родини.

Виявляється, її вчинок є прямим порушенням правил монаршого етикету. Прикривати рот рукою - це взагалі жест простолюдинки, розкритикували експерти Меган. Проте користувачі Мережі почали захищати дівчину. "Зате вона справжня" - вважають фанати Меган.