Українська співачка Анастасія Приходько, яка розкритикувала українських гастролерів в Росії, вважає, що опальна співачка Світлана Лобода та інші "зірки" спеціально організовують концерти в Одесі.

За словами Приходько, Світлана Лобода так прагне виступати в Одесі через те, що хоче мати привід для скиглення перед російськими медіа та отримати нові запрошення на виступи за поребриком.

"Попереджали ж раз, попереджали два, але вони починають цим користуватися у своїх цілях. Щоб потім приїхати в Росію скаржитися, як тут "бандерівці" на них напали", - повідомила Приходько в інтерв'ю "Апострофу".

Анастасія Приходько також згадала, як мама Світлани Лободи Наталя взяла участь в передачі "Пусть говорят" на російському каналі, і разом з дочкою подарували торт Андрію Малахову.

"Тому що коли мама української заробітчанки в Московії виходить з тортиком на російському "Первом канале" - це караул ... ", - вважає Приходько.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

"Тільки після того, як ти почнеш плакати, що тобі "бандерівці" і "Правий сектор" зривають концерти, що тебе ненавидять у власній державі, російські медіа починають запрошувати тебе на всілякі передачі. Щоб ти розповів, як тобі важко жити поряд з "укропами" і "бандерівцями", - поділилася думкою українська співачка.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Анастасія Приходько зізналася, що отримувала погрози з боку Росії.