Принц Вільям випадково розбовкав головну таємницю королівської сім'ї

поділитись
Не вміє принц зберігати таємниці

Здається, одну з найбільших інтриг, яку так ховали при королівському дворі вже зруйнували. У принца Вільяма та Кейт Міддлтон народиться ще один хлопчик.

Стать їхньої третьої дитини принц Вільям розповів випадково, в азарті у перегляді футбольного матчу. Про це пише The Mirror.

Спілкуючись із іншими уболівальниками та коментуючи чудову гру півзахисника футбольного клубу "Астон Вілла" Джека Ґреліша, принц проговорився, що назве сина в честь нього.

"Я наполягатиму, щоби дитина звалася Джек", - згаряча випалив Вільям.

"...Або Джекі", - почервонів він після ніяковілої паузи.

Молодша братик чи сестричка принца Джорджа і принцеси Шарлотти вже ось-ось має з'явитися на світ. Під час кожної появи на публіці вагітної Кетрін люди вглудіти хоч мінімальний натяк на стать дитини. А принц Вільям взяв і розбовкав таємницю.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що скандалом стала та обставина, що члени королівської родини не стали запрошувати на весілля і британських політиків - в тому числі, прем'єр-міністра Терезу Мей. За повідомленнями зарубіжних ЗМІ джерело в уряді Великобританії побажав залишитися невідомим. Він розповів, що представники королівського двору проводили консультації c кабінетом міністрів країни. Прийшли до рішення - не запрошувати на весілля ніяких політичних лідерів, ні зарубіжних, ні англійських. Ці відомості підтвердив також представник принца Гаррі.

Автор матеріалу: 
Natasha Vladimirova
Теги: 
Принц, вагітність, таємниця
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Седокова не змогла до кінця продумати свій образ
0
0
03:28 22.04.2018
У родині Примадонни не прийнято влаштовувати широкі гуляння
0
0
02:35 22.04.2018
Навіть переїхавши в США, Світлана Лобода не припиняє свій епатаж
0
0
23:30 21.04.2018
Американська актриса, що здобула популярність завдяки ролі Хлої Салліван в телесеріалі "Таємниці Смолвіля", 35-річна Еллісон Мек була заарештована
0
0
22:13 21.04.2018