Стосунки із російським пародистом Максимом Галкіним, а потім – і шлюб із ним, суттєво змінили Аллу Пугачову. Всі добре знають, як виглядає Примадонна – іноді молода зовсім не на свої роки, а в інших випадках викликає побоювання фанатів надто хворобливим виразом обличчя.

Якою була Примадонна в молодості?

Архівні знімки, які нещодавно опублікували на фан-сторінці співачки, вражають: Пугачову тут просто не впізнати. Руде волосся та кумедний чубчик. Такою її знають цілі покоління – ті, які виховувалися на "Арлекіно" та "Жінці, котра співає".

Пугачова зараз

Творчий шлях

Алла Пугачова народилася в місті Москві 15 квітня 1949 року. Її батьки, Зінаїда Архипівна Одегова і Борис Михайлович Пугачов, були фронтовиками; після війни мама Алли влаштувалася в заводській відділ кадрів, а батько почав кар'єру на взуттєвій фабриці і швидко доріс до посади директора зі збуту.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Пугачова в шкільні роки

Музика практично одразу стала частиною її життя, ще до вступу до школи.

Фото зі шкільного альбому

У 1954 році Зінаїда запросила додому вчительку музики, щоб та протестувала дітей, у Алли виявився ідеальний слух. Потім вона опанувала гру на фортепіано, доводилося по кілька годин щодня сидіти за інструментом.

Примадонна на відпочинку

У 1956 році дівчинку вирішено було віддати в музичну школу при училищі імені М.М. Іпполітова-Іванова.

У 1965 році другокурсниця Алла Пугачова відправилася на перші в житті гастролі. Після повернення вона записала свою дебютну пісню - композицію "Робот" на вірші Михайла Таніча.

Пугачова з родиною

У 1966 розпочалася співпраця Алли Пугачової з композитором Володимиром Шаїнським.

На початку кар'єри

Пісні "Як би мені закохатися", "Не сперечайся зі мною" стали переможцями в конкурсі Всесоюзного радіо на звання "Пісні місяця".

Дивіться: Алла Пугачова - Арлекіно

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська співачка Алла Пугачова в черговий раз опинилася в центрі суспільної уваги, потрапивши на відео, коли показувала маленькому хлопчикові танцювальні рухи, навчаючи його артистичному майстерності.