Легендарна російська Примадонна Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін давно купили нерухомість на острові Кіпр, а днями отримали кіпрське громадянство. Адвокат Пугачової Семен Погосян, який оформляв угоду покупки квартири у місті Лімасол, розповів, навіщо насправді співачка і її чоловік придбали житло в теплій країні. За словами адвоката, купили квартиру ще в травні 2017 року. Основною метою цієї покупки було одержання громадянства на Кіпрі.

Крім самих Галкіна і Пугачової, громадянами Кіпру стануть також і їхні діти: близнюки Гаррі і Ліза. Крім громадянства Пугачову залучили пільги, які надаються на Кіпрі для іноземних інвесторів, наприклад явне зниження податків.

"Це не того рівня, щоб просто мріяти про будинок на Кіпрі. Вони обзавелися тут нерухомістю виключно за громадянства, плюс із-за можливості відвідувати понад 150 країн без візи. І, звичайно ж, на Кіпрі передбачені великі пільги для інвесторів. В тому числі і за податками", – розкрив всі карти Погосян.

Адвокат підтвердив інформацію про те, що Алла Пугачова і Максим Галкін і їх діти вже отримали паспорти на Кіпрі.

"Спочатку отримують громадянство батьки, а потім, через місяць-півтора, і діти. В цей раз Пугачова з Галкіним вже до мене не зверталися", – зауважив він.

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Після низки скандалів Ірина Федишин відмовилася від гонорарів заради допомоги ЗСУ
Показати ще

"На Кіпрі з 2011 року існує програма: якщо ви інвестуєте в нерухомість від двох мільйонів євро, то ви маєте право претендувати на громадянство цієї країни. Разом з покупцем паспорта Кіпру отримують і його близькі – дружина, діти, батьки", – пояснив фахівець.

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що нещодавно спритні репортери підрахували доходи і витрати Алли Пугачової та її молодого чоловіка Максима Галкіна. Суми злили в інтернет, де отримали масу обурення. Витрати у подружжя дуже значні. Так, за послуги домробітниці Галкін і Пугачова платять близько 1,5 тисяч євро (більше 100 тисяч рублів). При цьому зміст замку в підмосковному селі Бруд зірковій родині обходиться в 500 тисяч рублів на місяць. Діти Алли і Максима, чотирирічні Гаррі і Ліза, теж не обділені грошима. Вони відвідують елітний дитячий садок, на який щомісячно йде 650 тисяч рублів. Сина і дочку навчають грі на музичних інструментах, хореографії та іноземним мовам, з ними завжди є няня. Вона отримує близько трьох тисяч євро на місяць.