Американський актор Джонні Депп знову опинився у центрі скандалу. Він агресивно повівся на знімальному майданчику та накинувся на одного з працівників. За свідченням Page Six, 54-річна зірка "пив та курив" весь день.

Для зйомок фільму "ЛАбіринт", де Джонні грає поліцейського детектива, довелося перекрити одну з вулиць у діловій частині Лос-Анджелеса. Час спливав, але Депп у стані алкогольного сп'яніння хотів сам режисувати сцену, за участю двох його друзів. Коли ж акторові повідомили, що дубль був останнім, той вибухнув.
"Ти хто такий? У тебе нема права!", - заволав Депп в обличчя одному з менеджерів. Актор намагався вдарити чоловіка по ребрах, та його кулаки, послаблені спиртним, не заподіяли шкоди.
"Я дам тобі 100 тисяч доларів, якщо ти мене вдариш!", - ніяк не відступав Джонні, але менеджер був спокійним і скандального актора просто відтягли геть.
Слід нагадати, що кілька років тому Джонні Депп намагався кинути пити, але так і не зміг. У 2015-му році, під час п'яної сварки з тодішньою дружиною, Амбер Хьорд актор відрізав собі кінчик пальця. Хьорд незабаром розлучилася з Деппом і зізналася, що він її неодноразово лупцював.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що відомий голлівудський актор Джонні Депп буде відповідати в суді за свою поведінку з особистою охороною: колишні працівники "Джека Горобця" подали проти нього позов за жахливе ставлення і звільнення без будь-якої компенсації. Охоронці актора, Євген Арреола і Мігель Санчес, розповідають, що вони погодилися працювати з Джонні на початку 2016-го року.

Депп, за словами охоронців, майже відразу став знущатися над ними і змушував перевозити вантажівки з наркотиками і контейнери з неліцензованим алкоголем, а ще стежити за його дітьми і приводити актора до тями, коли той переборщував з алкозаливаннями або іншими речовинами.