Популярну українську телеведучу Ольгу Фреймут звинуватили в тому, що вона знову влаштувала скандал своїм критиканткам. Нібито зірка приїхала на роботу до двох коментаторів, які залишили невтішні відгуки під її фото.

Про один з таких інцидентів на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Христина Рівера.

"До дочки моєї колеги прийшла на роботу Ольга Фреймут, за те, що та написала в Facebook, що "Фреймут - дурнувата". Це не жарт", - повідомила вона.

К дочери моей коллеги пришла на работу Ольга Фреймут, за то, что та (дочь) написала в своем фейсбуке, что "Ольга Фреймут...

Posted by Krystyna Rivera on Wednesday, 11 April 2018

Повідомляється, що другий інцидент стався з київською поетесою і психологом, волонтером кризової психологічної служби Єлизаветою Непійко.

"До мене на прийом прийшла підсадна дівчина, а за дівчиною посеред прийому до мене прийшла Фреймут із знімальною групою – питати, чому я в Facebook в коментах назвала її "рагулихою" і нещодавно вивісила невдалий кадр з "Пацанок", — написала вона на своїй сторінці в соцмережі.

Я ржу шото. Ко мне на приём пришла подсадная девушка, а за девушкой посреди приема ворвалась Фреймут со съёмочной...

Posted by Лиза Непийко on Friday, 6 April 2018

На оповідання "жертв" тут же отреагирователи користувачі Facebook. Відомі люди прокоментували звинувачення в бік Фреймут.

"Так, хлопці, вирішив ходити до всіх, кому я не подобаюся на роботу і додому, щоб з'ясувати, що конкретно вас не влаштовує!" - написав продюсер Володимир Петров.

Політолог Олексій Голобуцький і зовсім вирішив провести голосування. "Хто згоден з дівчиною з приводу Фреймут ставте "+"; Хто з нею не згоден, то відповідно ставте "-", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

я чомусь ржу і не можу зупинитись.

Posted by Roman Sinicyn on Wednesday, 11 April 2018

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"нещодавно в перелік професійних досягнень головної панянки Нового каналу та директора Школи "Від пацанки до панянки" Ольга Фреймут додалося ще одне.

Нагадаємо, популярна українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі знімки дівчат, які напередодні розкритикували її фотографії.

У відповідь на критику з приводу її зовнішності, зірка телеекранів відреагувала досить несподівано: Ольга публічно показала дівчат, які висловили своє невдоволення.