Рак убив відому російську акторку

поділитись
Жінка довго боролася з хворобою

У понеділок, 4 вересня, в Росії після тривалої боротьби з онкологією померла відома акторка Стела Барановська.Як повідомила її адвокат Катя Гордон, останні дні життя були для жінки справжнім пеклом: її мучили нестерпні болі, вона не могла ні ходити, ні сидіти. "Останні дні ми були на зв'язку, Стеллина дитина навіть залишалася у мене вдома... Бабуся Стелли і її подружка Оля сьогодні о п'ятій ранку повідомили мені цю сумну новину. Зараз ми займаємося організацією похорону...", - розповіла Катерина російському виданню.

За її словами, Стеллу активно підтримували її подруги - Анфіса Чехова, Лєра Кудрявцева, Зара. Але всі зусилля були марними: хвороба безперервно прогресувала. Сиротою залишився маленький син."Стелла померла якоюсь мученицькою смертю... У диких болях і переживаючи за те, що ти Макс Котін, навіть в цій ситуації відвернувся від свого маленького сина. А ще вона плакала через твій пост Мадіна Татраєва про те, що вона шарлатан... Їй допомагали друзі... І жила вона в злиднях... Артем грошей дав квартиру зняти, Анфіса, Зара допомагали, як могли... А ось і немає людини... Є хлопчик Даня з прочерком в графі батьківство... А дідусь з бабусею, багаті світські люди і знати про нього не хочуть... Боляче, гидко і прикро", - написала адвокат на своїй сторінці в Inst agram.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на 62-му році життя від онкології померла відома акторка Віра Глаголєва.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Барановська, Чехова, Кудрявцева, померла від раку, онкологія
Балерина побалувала шанувальників еротичним знімком
0
0
20:23 21.04.2018
Інтимні розповіді Єви про свою вагітність
0
0
17:27 21.04.2018
Знаменитості відреагували на цю сумну новину
0
0
15:59 21.04.2018
Відео виступу було опубліковано на офіційному YouTube-каналі шоу
0
0
15:48 21.04.2018