Відомий британський футболіст Девід Бекхем порадував фанатів спільним знімком з Елтоном Джоном в Instagram. Так, знаменитості відпочивали на яхті, а Девід зізнався, що вони знайомі вже як 25 років.

"Дядечко Елтон. Знаємо один одного 25 років. Розважаємося один з одним", - трепетно підписав кадр Бекхем. За 12 годин фото набрало 1,6 млн. лайків, а фанати залишилися в захваті. Вони почали завалювати футболіста і співака компліментами, коментуючи, що чудово, коли дві легенди дружать. Знайшлися й ті, хто почали пускати жарти про нетрадиційну орієнтацію Девіда і такі коментарі були в основному російською мовою.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Вікторія Бекхем показала всіх своїх дітей: Брукліна, Ромео, Круза, Харпер і коханого чоловіка , які радо бавилися в морі. Так, плечі футболіста витримали навіть сина і доньку одночасно. Також Девід Бекхем показав, як проводить час з 7-річною донькою Харпер Севен. Виявляється, знаменитість може не тільки голи забивати, але і рівняти кінчики. А ще Вікторія Бекхем показала свого старшого сина Брукліна. На спільному знімку з помітно підрослим сином в машині, знаменитість не забула пожартувати, назвавши його таксистом.