Регіна Тодоренко похизувалась попою, успадкованою від прабабусі

поділитись
Українська телеведуча про фото в стилі ню і критику

Українська співачка і ведуча популярного тревел-шоу "Орел і решка" Регіна Тодоренко розповіла про своє ставлення до "голих фотосесій".

Регіна відверто зізналась, що їй подобається її тіло і вона проти того, щоб його правили в фотошопі, підганяючи під стандарти. Зірка розповіла, що на фото в одному з журналів їй зменшили попу, і це її обурило. За словами телеведучої, ця частина тіла їй подобається, адже вона їй дісталась у спадок від прабабусі.

 "У глянцях всіх під роботів підганяють. Якщо у мене є особливість, моя попа, чому б її не підкреслити ?! А вони її зменшили, зробили як у всіх. Мені моя попа подобається, вона мені в спадок від прабабусі дісталася", - цитує слова Тодоренко видання "КП в Україні".

Вона також розповіла про те, що у людей є певний стереотип.

"Якщо красива - значить, дура, якщо розумна - значить, страшна. Якщо оголюється - значить, IQ ніяке. Тому я зараз відмовляюся від таких зйомок, хоча і пропонують", - пояснює Регіна.

На питання про те, як вона ставиться до критики, Тодоренко відповіла, що прислухається.

"Це не погана критика. Я своїх фоловерів в соцмережах називаю не просто шанувальниками, це моя фокус-група, яка допомагає прийняти мені те чи інше рішення. Так що можу сказати тільки спасибі як за позитивні, так і за негативні відгуки. Головне, щоб не залишалися байдужими", - додає Регіна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Регіна Тодоренко потрапила в скандал, відверто розповівши в інтерв'ю про закулісся проекту.

 

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Регіна Тодоренко, Орел і Решка, фото в стилі ню
Спочатку це здається зручним. Поки гроші не зникають
0
0
10:25 25.04.2018
Ліберман налаштований серйозно
0
0
09:22 25.04.2018
Реєстрація в онлайн-режимі - основне нововведення даної реформи
0
0
09:10 25.04.2018
Обвинувачений Геннадій Дронов відмовився надати свідчення
0
0
08:25 25.04.2018
Українцям приготували колосальні штрафи
0
0
19:03 24.04.2018