Найсуворіший ревізор країни Ольга Фреймут більше не перевірятиме заклади із відомими шеф-кухарем Дмитром Борисовим. Ведуча пішла з телеканалу "1+1" і проекту "На ножах".

Як виявилося, довго шукати собі роботу їй не довелося – зірка знову повернулася туди, де починала кар'єру у "Ревізорі" – на "Новий канал". Вона очолить проект "Від пацанки до панянки", виконуватиме функцію директора школи леді.

"Наш контракт з Ольгою завершено, і ми щиро бажаємо їй успіху в нових проектах", - підтвердили в "1+1".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Фреймут шокувала відвертим зізнанням про своє минуле та досвід коханки.

Популярні новини зараз
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Показати ще