Російського режисера Володимира Меньшова госпіталізували в одну із лікарень Москви, припускають, що через проблеми з серцем.

Хвороба Меньшова

У нього нещодавно діагностували стенокардію. Зараз стан оцінюється як середньої тяжкості. Але це були не перші проблеми: раніше під час однієї із прем'єр він це підтвердив особисто:

"Мені зробили операцію на нозі. Весь суглоб розвалився - довелося ставити протез. Всі переконували мене поїхати на операцію до Ізраїлю, Німеччини або Америки, але я повністю довіряю вітчизняним лікарям, тому операцію зробили у нас. Зараз потихеньку відновлююся, ось сам ходжу потихеньку, намагаюся довго не сидіти на одному місці, адже потім можна вже і не встати. На жаль, доведеться робити і друге коліно", - розповідав Меньшов.

Як відомо, свого часу Міністерство культури України на підставі звернення Служби безпеки України доповнив список осіб, які загрожують національній безпеці країни, в нього увійшли російський поет-пісняр Ілля Рєзнік і актор Володимир Меньшов.

"В рамках компетенції, (...) на підставі звернень Служби безпеки України від 18.01.2018 року наказую оновити перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, доповнивши його особами Резник Ілля Рахміелевіч, Меньшов Володимир Валентинович", - йшлося в наказі.

Дивіться: жорсткі висловлювання Меньшова про Україну

Нагадаємо, помер Йосип Кобзон.

Як повідомляв Знай.ua, кінострічка "Донбас" режисера Сергія Лозниці буде висунута від України на премію "Оскар" в номінації "Кращий фільм іноземною мовою".

Також Знай.ua писав, перший трейлер, в якому анонсовано новий телесезон і сцени з популярних серіалів "Гра престолів", "Велика маленька брехня" і "Справжній детектив", показав американський телевізійний канал HBO.