Відомий український виконавець, співак року за версією премії "Золота жар-птиця" Олег Винник обожнює дражнити своїх фанаток-вовчиць новими знімками в Instagram. Нещодавно артист відправився в Домінікану, звідки весь час ділиться новими фото і відео. Примітно, що в основному всі публікації пов'язані з пальмами і кокосами. На цей раз знаменитість показав, як бігає з палицею в пошуках їжі, граючись в добувача.

"Всім доброго дня!", - побажав фоловерам Винник. Шанувальники почали коментувати побачене: "якби моя мама знала, що ви там, вона б продала мене і поїхала до вас)", "Пора вам брати участь у шоу,наприклад"останній герой".Ви там зможете багато чому навчити)", "Містер Робінзон", "Олег Анатолійович, вигляд у вас якийсь стомлений... Таке враження, що ви з ранку до вечора бігаєте з цією палицею по острову добуваючи кокоси...", "Ви там уже всі кокоси з'їли", "Йшла сьома доба кокосової дієти...", "А додайте у воду українську самогоночку....".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Олег Винник вирішив відпочити в сонячній Домінікані і поділився своєю любов'ю до кокосів. Також артист показав фото на тлі блакитної води, здається, тільки викупавшись. А ще Винник, передавши привіт, виліз на високу пальму.