Російський кінорежисер Сергій Чліянц, який нецензурно облаяв українців, владу і закони України, похвалився фотографіями відпочинку в Одесі.

Як видно,Чліянц почуває себе вельми вільно в ненависній Україні і добре відпочиває серед людей, яких крив матом.

Про свій відпочинок в Одесі російський режисер написав в Facebook. Він повідомив, що зустрівся з колишнім генеральним директором Одеської кіностудії Віктором Ноздрюхін-Заболотним – саме під час сварки з ним Чліянц і обматюкав закони України.

"Довелося зустрітися. Обговорили російсько-український конфлікт. Вирішили припинити війну і почати робити справу. Будемо знімати спільний фільм без участі державних грошей. З принципу. Досить базарить і обси**ти один одного ...", - підписав він фото з Ноздрюхін-Заболотним за пляшкою вина.

Чліянц також опублікував фото з перегонів на яхтах. Як видно з фотографій, у море Чліянц ходив під українським прапором.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Чліянц розродився нецензурним коментарем на адресу української влади через заборону на в'їзд на територію України акторам, які гастролювали в окупованому Росією Криму.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще