У мережі почала активно поширюватися інформація про смерть відомого російського актора Дмитра Дюжева. Причиною для цього стали неправдиві дані в російській версії "Вікіпедії".

Хтось вніс правки в електронній енциклопедії. На сторінці про актора вказали, що він помер 11 листопада 2017 року.

Недостовірні дані оперативно видалили з "Вікіпедії", проте в пошуку Google продовжує відображатися інформація про смерть Дюжева.

"Хтось вніс правку на основі якихось чуток, а інші це вчасно не помітили і не відкотили." Вікіпедія "заснована на тому, що в ній працюють волонтери. Одні вносять інформацію, інші перевіряють, що вона внесена правильно. Це можуть бути і одні і ті ж люди. Ймовірно, система контролю дала збій в даному випадку ", - пояснив директор некомерційного партнерства" Вікімедіа РУ "Володимир Медейко.

Популярні новини зараз
Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Коли і на скільки підвищать ціни на воду та газ? У НКРЕКУ готові оголосити рішення вже за кілька днів По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще

Раніше ефірі однієї з переду на російському телеканалі Дмитро Дюжев розповів, що розчарувався в росіянах після того, як зіткнувся з ними в реальному житті. Інцидент стався в аеропорту, коли актора не пустили без черги, хоча тільки у нього був квиток бізнес-класу. Пізніше він пояснив, що "глядач думає тільки про себе". Ці слова актора викликали бурю обурення у росіян. Можливо Дюжева "поховали", щоб помститися йому за подібні висловлювання.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський актор Дмитро Дюжев став 999-м представником країни-агресора, що поповнив "Чистилище" сайту "Миротворець". 39-річний актор свідомо порушував державний кордон України і гастролював в включеному Росією Криму.