Дослідницька організація "Левада-центра" опитала мешканців Росії про їхнє ставлення до релігії, віри у бога та марновірства.

Як виявилось, за останні роки кількість вірян у Росії значно збільшилась і наблизилась до показників 2008 року.

Згідно з новими даними, 50% росіян вірять у бога. Серед православних цей показник ще вищий - 58%. Лише 10% опитуваних впевнені, що бога немає, а 9% сумніваються, що у цьому можна переконатись. Майже чверть, 24% громадян РФ, вірять у бога час від часу.

В існування диявола вірять 41% росіян. В пекло - 40%. 48% вірять в релігійні чудеса на кшталт ікон, що мироточать, зцілення та інше. Цікаво, що більше половини опитаних вірить в пристріт і порчу. Про це заявили 55% респондентів.

Опитування проводили 20-24 жовтня цього року серед 1,6 тисячі осіб у віці 18 років і старше у 137 населених пунктах 48 регіонів Росії. Респондентів опитували вдома шляхом особистого інтерв'ю.

Популярні новини зараз
Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

Нагадаємо, Патріарх Московський Кирило вважає, що сліпа віра в безмежні можливості технологій є квазірелігією і може привести до руйнування соціума. Про це він сказав на відкритті XXI Всесвітнього російського народного собору.

На відео розповідають про яхти та інше майно патріарха Кирила

Як повідомляв портал "Знай.ua", у дитячому садку Боярки, що на Київщині, адміністрація заборонила носити натільні прикраси дітям, в тому числі хрестики.