Скандальну російську телеведучу, співачку, та екс-учасницю шоу "Дом-2" Ольгу Бузову знову потягло на футболістів. Після забитого гола Денисом Чернишовим Бузова просто розмріялась про шлюб зі спортсменом. Її навіть не бентежить. Що Денис не самотній.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Ольга Бузова заявила, що її не бентежить різниця у віці, проте вона може збентежити самого футболіста. Крістіна (іспанка Крістіна Кобе, з якою у футболіста стосунки вже два роки) молодша за нього на три роки, тоді як Ольга старше на п'ять.

Але це не єдина причина, чому Бузовій нічого не світить

Як пишуть ЗМІ, нещодавно Крістіна прилетіла в Росію, щоб підтримати Дениса Черишева на чемпіонаті світу. Дівчина зосереджена на побудові кар'єри, але заради коханої людини зробила перерву в роботі. Нагадаємо, що коханий Бузової повинен буде "розтоптати свою гордість і самолюбство" заради неї.

Красуня і дівчина відомого футболіста могла б завалити соціальні мережі спільними фотографіями з коханим, але не робить цього. Її знімки можна знайти тільки в " Instagram " самого футболіста.

У той же час на сторінці в соцмережі Бузова просто зі шкіри пнеться. Аьи привернути увагу до своєї епатажної персони.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  співачка та епатажна російська телеведуча  Ольга Бузова вже певно й з ніг збилася у пошуках майбутнього чоловіка, тому аби спростити завдання і собі, і потенційному бойфренду, відверто розповіла, чого хоче.

Скандалістка Бузова розповіла про своє життя із футболістом Дмитром Тарасовим, з яким розійшлася два роки тому. З того часу у серйозних стосунках ні з ким не була помічена. Тому і ставиться до всіх чоловіків обережно і навіть суворо.