Нещодавно переможниця "Євробачення-2004", співачка Руслана Лижичко отримала, мабуть, найкращий подарунок на день народження. Кілька днів тому їй виповнилося 45 років, а вже згодом їй вручили престижну нагороду у Шанхаї (Китай). Цікаво, що цього разу не за музичні досягнення.

Українське джерело енергії

Артистка перемогла у номінації Visionary Artist на глобальному форумі The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: "Roadmap to 100" за популяризацію ідеї переходу на відновлювані джерела енергії.

Нагороду Руслані вручив член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики Ганс-Йозеф Фелль, який сам минулого року став першим номінантом:

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

"Я дуже рада, що мені вдалося познайомитися з лідерами компаній, які займаються зеленими технологіями і тим самим перевтілюють світ, створюючи майбутнє вже сьогодні. Мені продемонстрували найновітніші технології і розробки. Я була вражена, наскільки найближчим часом стануть доступними технології, що трансформують сонячне проміння в енергію. Нові технології renewable energy роблять цю енергію дешевою та безпечною. Моя ідея – переодягнути Україну і світ у сонячну енергію. Дати людям свободу і доступ до екологічно чистої енергії. Енергія в майбутньому не повинна нічого коштувати. Це невичерпна енергія, яка дається нам задарма. Це енергія сонця і землі", - прокоментувала Руслана.

Дивіться: Ruslana - Я Люблю | (Official) (Ukrainian version) (2017)

Родина понад усе

Цікаво, що це не єдиний знаковий день у житті співачки. Минулого року вона стала хрещеною мамою. Для Руслани це неабияк важливо, адже після участі у Євробаченні зірка так перенервувала, що досі не може завагітніти.

Настільки сильним був стрес під час конкурсу у 2004 році. Лікарі радять не опускати рук, але час спливає швидко, тому тільки так тепер вона може реалізувати свої материнські якості.

Лижичко хрестила доньку екс-продюсера Євробачення-2017 Україні Павла Грицака.

"Ми з Катеринкою, моєю маленькою донею, провели весь день! Це донька мого друга відомого продюсера Павла Грицака. Я стала хрещеною мамою, ми були щасливі, на сьомому небі", - згадувала вона.

Дивіться: інтерв'ю з Русланою Лижичко

Як повідомляв портал "Знай.ua", співачка Руслана Лижичко провела екскурсію своїм будинком-електростанцією.