У 2004-му ця екстремалка підкорила світ "Дикими танцями" і не менш енергійною музикою. А цього року Руслана Лижичко заявила: знову мріє представляти свою країну на "Євробаченні", бо вважає це своєю місією.

Руслана повертається на Євробачення?

Артистка впевнена: коли настане ідеальний час, не треба вагатися.

"Не приховую, що хочу другий раз поїхати на "Євробачення" і взяти участь в батлі. Коли і за яких обставин − ще не знаю. Повинна відчути ідеальний час для просування тієї ідеї, заради якої я і піду на участь вдруге. Це буде вже не участь, а місія через музику, за допомогою музики і самого конкурсу. Мені важливо використовувати абсолютно всі сцени для того, щоб перетворювати світ на чисту енергію, робити популярними чисті джерела енергії", – пояснила вона.

Дивіться: Eurovision 2004 Ukraine (Final) - Ruslana - Wild dances

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Дикі танці і блискавична перемога

Будемо відвертими: знаючи історію цього пісенного конкурсу, очевидно, що мало кому з колишніх переможців вдавалося вдруге повернутися туди і завоювати заповітний мікрофон. Але Руслана надії не втрачає. Тим паче, що її участь тоді запам'яталася всім. Конкурс відбувався у 12 і 15 травня 2004 року у Стамбулі, на арені "Абді Іпекчі", куди був перенесений в останню мить через залу "Мідоніс Шоуленс" через транспортні проблеми.

До фіналу одразу проходили 10 країн, які посіли найвищі місця на попередньому конкурсі, країна-господар, а також представники "великої четвірки" держав, що вносять найбільшу частку до бюджету ЕВС. Вперше в історії у конкурсі брали участь одразу 36 країн.

Композиція "Wild Dances", шалені ритми і дивні навіть для Європи вбрання зробили свою справу. Лижичко привезла перемогу в Україну.

Готуючись до участі, PR-група Руслани провела всебічну підготовку: вони вивчали своїх конкурентів, проводили спеціальні рекламні тури по країнах, що були учасницями голосування.

На самому шоу її виступ кардинально відрізнявся від інших учасників "Євробачення-2004". Телекоментатор британської студії ВВС назвав Руслану "принцесою-воїном". Серед 36 країн, які брали участь, за результатами світового телефонного голосування в прямому ефірі Руслана посіла перше місце з 280 балами.

За це співачка пізніше отримала державні та урядові нагороди, зокрема – "Заслужений діяч мистецтв", "Заслужена артистка України" та почесну грамоту від Кабміну. Звісно, говорити про безпідставність "спроби номер два" не варто. Взяти хоча б той же Ізраїль – він лідирує в списку країн, котрі повторно привозили конкурс додому. Тому ретельно слідкуємо за підготовкою і планами Лижичко – можливо, вони втіляться вже наступного року.

Дивіться: Переможниця Євробачення-2004 Руслана поділилася враженнями від конкурсу

Як повідомляв портал "Знай.ua", у російській Держдумі вирішили відправити Бузову на Євробачення до Ізраїлю.