Чоловік Ані Лорак, бізнесмен Мурат Налчаджиоглу був свого часу дуже закоханий у співачку. Однак не виключено, що з роками він міг піти на зраду.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, неназваний український естрадний співак, розповідаючи про імовірну зраду чоловіка Ані Лорак, Мурата Налчаджиоглу, якого зовсім нещодавно помітили в одному з київських ресторанів під досить теплим спілкуванням з невідомою дівчиною.

Варто відзначити, що неназваний артист добре знав закулісне життя артистки до її від'їзду до Росії, у 2009 році також був одним з гостей на весіллі зіркової пари.

"Нічого про це не знаю, але це шоу-бізнес, все може бути. - відповів співак на питання про хитку ситуації в родині Лорак. - Ймовірно, Кароліна теж дозволяла собі легкий флірт: то вона з Лазарєвим обіймається, то з Меладзе у них був там дуже ніжний кліп... думаю, це не кожному чоловікові сподобалося б. Хоча він (Мурат - Ред.) напевно розуміє, що така в неї робота".

Через напружений графік співачка часто не буває вдома, що, на думку артиста, також могло стати однією з причин натягнутих відносин.

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти"
Показати ще

"Я не виключаю варіант, що Мурат міг так вчинити. Допускаю, але я свічку не тримав, розумієте, не можу говорити точно, але не виключаю", - додав він.

При цьому співак підкреслив і той факт, що в перші роки спільного життя Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу, почуття бізнесмена до артистки були помітні неозброєним оком.

"Наскільки я бачив, Мурат був дуже закоханий в неї", - зазначив він.

Разом з тим варто відзначити, що мережу сколихнула новина про численні зради чоловіка Ані Лорак, і навіть про вірогідне розлучення зіркової пари.

І це вже не перший раз, коли в мережі з'являються чутки про невірність Мурата. Ще на початку їхнього шлюбу в мережі нерідко з'являлися фото Мурата в компанії інших дівчат.

У 2011 році не схвально про нього відгукувався журналіст Отар Кушанашвілі:

"Її шлюб з турком Муратом тріщить по всіх швах; не витримала випробування красива байка, що він бізнесмен, альфонс альфонсом, класичний типаж; шлюб на шляху до катастрофи". Через якийсь час про зради замовкли, однак стали з'являтися плітки, що Мурат живе за рахунок забезпеченої дружини.

При цьому в липні ясновидиця Саона дала інтерв'ю про те, що шлюб співачки тріщить по швах і що щастя в її родині давно немає. За її словами, у Ані немає жіночого щастя і вона часто плаче ридма, при цьому намагається зберегти сім'ю, оскільки любить чоловіка. Саона припустила, що найближчим часом душевні рани співачки знайдуть відображення в її творчості, що є ризик впасти в депресію.

При цьому, в одному з інтерв'ю співачка розповідала, як чоловік після одного з концертів збирався піти від неї через напруженийо графік:

"Ми навіть не встигаємо поговорити: з одного концерту ти біжиш на інший, звідти на інтерв'ю, потім на запис. Мені так жити дуже складно", - процитувала вона чоловіка.

Чоловік Ані Лорак запалює в клубі з іншими дівчатами

Нагадаємо, як починалися стосунки Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу.

Як повідомляв "Знай.ua" Лепс побив телеведучу у прямому ефірі.

Також "Знай.ua" писав, що чоловіка Ані Лорак спіймали на гарячому з коханкою.