Організатори міжнародного музичного конкурсу "Євробачення" вирішили дещо змінити правила, аби уникнути неприємних ситуацій, які сталися в цьому році.

Тепер країни-учасниці не мають права відправляти на участь або до складу делегації артистів, яким обмежено в'їзд на територію країни-хазяйки. Таке рішення було прийнято після випадку, коли учасниця від Росії Юлія Самойлова не змогла потрапити в Україну через концерти в окупованому Криму, а тому не брала участі в конкурсі. Нові правила опубліковані на офіційному сайті конкурсу.Також згідно з новими правилами до складу журі не можуть входити люди, які так чи інакше пов'язані з будь-ким із учасників конкурсу: такого суддю просто дискваліфікують. Неприпустимо, щоб хтось із журі виявляв свої особисті переваги, нехтуючи професійним досвідом і навичками.

Окрім того, тепер Європейська мовна спілка має право поміняти національного мовника, якщо перший затягує з виконанням вимог.

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Головне за ніч: прощання із зіркою "МайстерШеф", злитий фінал "Холостячки", нова хвиля китайського вірусу та вигнання студентів без щеплення

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що стало відомо, де і коли пройде "Євробачення-2018".