Офіційний сайт конкурсу Еuroinvision, повідомив, що місце приведення Євробачення 2018 було обрано дуже швидко, буквально через день, після проведення конкурсу в Україні. І зовсім недавно було офіційно сказано, що Євробачення-2018 буде проходити в Лісабоні.

Євробачення-2018: коли і де відбудеться конкурс

Майже відразу після проведення Євробачення 2017 в Україні, Португальська національна компанія отримала всі вимоги і критерії, яким має відповідати місце проведення Євробачення 2018. І вже тоді було зрозуміло, що найкращим варіантом для прийняття конкурсу буде "Meo Arena", яка знаходиться в Лісабоні. Сама арена була зведена ще в 1998 році, для ЕКСПО-98. Це один з найбільших критих стадіонів у Європі, місткістю 20 тисяч осіб.


Крім цього були визначені точні дати проведення Євробачення 2018. Перший півфінал відбудеться 8 травня, другий – 10 травня, а найголовніша подія Євробачення 2018, - фінал, відбудеться 12 травня.

Євробачення-2018: історична перемога

Хочеться нагадати, що на Євробачення 2017 переміг представник Португалії - Сальвадор Собрал. Саме завдяки його звершенню, Євробачення 2018 буде проходити в Португалії, вперше в історії конкурсу. До речі, оголошення про місце проведення і дату супроводжувалося відеороликом.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Показати ще

Для невеликого порівняння: після перемоги Джамали, місце проведення Євробачення було визначено тільки через чотири місяці.