Українська співачка Анна Седокова, яка зараз проживає в Росії, після розлучення з чоловіком дуже рідко бачилася з дочкою і не змогла забрати її до себе на постійне проживання. Днями в Мережі з'явилася нібито бабуся Моніки, яка розповіла нові подробиці цієї скандальної історії.

Анна Седокова була в шлюбі з бізнесменом Максимом Чернявським. Вони проживали в Лос-Анджелесі, де і залишилася їхня спільна донька під опікою батька після розлучення. Відомо, що Седокова полетіла в Росію, але раз в три місяці на пару тижнів вона прилітала і проводила час з маленькою Монікою.

У травні 2018 року 35-річна Анна Сєдокова розповіла громадськості про те, що колишній чоловік забороняє їй бачитися з донькою, шестирічної Монікою, крім того, через суд хоче позбавити її батьківських прав. На даний момент Моніка продовжує жити з татом в США, а Седокова може лише спілкуватися з нею по телефону або в присутності наглядача.

Седокова розповідала, що проти неї в суді свідчила бабуся Максима. А днями в соціальних мережах жінка, яка представилася бабусею Моніки, в Instagrame Чернявського розповіла свою версію того, що відбувається. Так, вона запевнила, що Максим був проти участі Моніки в зйомках шоу "Навколо світу під час декрету" на одному з російських каналів. Седокова там знімалася разом з трьома дітьми.

Популярні новини зараз
Оборона Києва підготовлена до нового нападу: у військовій адміністрації прорахували путіна на 10 кроків вперед Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..." "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Бізнесмен був проти цього і хотів, щоб дівчина ходила в школу. Також Чернявський боявся, що співачка потайки відвезе дочка з країни.

Колишній чоловік запропонував Анні підписати мирову угоду. Завдяки йому вона зможе бачитися з дочкою. Поки що Моніка не може залишати Лос-Анджелес навіть з батьком. Крім цього, суд заборонив батькам Моніки публікувати її знімки в соціальних мережах.

Мати Чернявського розповіла, що Моніка і до цього більшу частину часу проводила з батьком. Седокова ж в цей час займалася кар'єрою. Вона впевнена, що тепер, коли дівчинка виросла, Ганна вирішила заробляти на ній гроші. Максим ж не хоче, щоб дівчинка брала участь у різних передачах на шкоду навчанню.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" зразу після того, як Анна Седокова народила третю дитину, сина Гектора, на неї обрушилася хвиля хейта за надто повну фігуру.