Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Знаменитість відправилася у відпустку на грецький острів Міконос з дітьми, однак намагається не відмовляти собі в розвагах. Так, артистка показала серію знімків, на яких водить квадроцикл по піщаному берегу. Звичайно ж, Анна при цьому похвалилася ідеальною фігурою в червоному купальнику.

"1? 2? Або 3 фото ? Мені потрібно знати, що тобі подобається", - запитала у фоловерів Седокова. Шанувальники почали голосувати і засипати Анну компліментами: "Та Анічка всі три фото бомба!!!", "Попа це найкраще у дівчини", "Анна, ви завжди на всіх фото - супер. :) Тут і вибирати нічого.;)", "Твоя попка солодка", "Приголомшлива жінка". Були і ті, хто обурювався: "Одягнись елегантно і зроби фотосесію,ніби для плейбою фотографуєшся", "Вам не набридло так себе вести?все на показ,ви так і просите себе взяти.. жінка не повинна так поводитися, ну або якщо вам так подобається ,то до серйозного точно не дійде,чоловіки такого "все на людях"не люблять".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова в дуже відвертому топіку показала величезні груди і насолодилася красивим десертом в Греції. Також знаменитість відправилася у відпустку на грецький острів Міконос з дітьми, показавши розкішне тіло в купальнику. Артистка розповіла про нові правила в сім'ї і що тепер їй потрібно прокидатися о 5 ранку. А ще Седокова на відео показала нове житло і себе без макіяжу, дуже обрадувавши фанатів.