Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Знаменитість вирушила на Міконос і орендувала дуже гарну віллу. Артистка зробила селфі в старому дзеркалі, залишившись тільки в рожевій білизні і запитала у фанатів, чи вірять вони в містику.

"У нас на віллі все дуже старовинне. Коли я опинилася тут вперше , хотіла відразу переїхати.) А потім, за кожною річчю, стала відкриватися історія. Її дивовижний дух і стало дуже тепло і напрочуд затишно. Ви вірите, що дзеркала зберігають історії і секрети?", - поцікавилася Седокова. Шанувальники ж прийнялись коментувати побачене: "Фотка ніби початок якогось фільму жахів, де хтось як Аня приїжджає і починається містика!", "В старовинних дзеркалах, реально зберігається історія колишніх господарів!", "Скажи три рази - кривава Мері...", "Це дзеркало запам'ятає твій образ. І погляд", "Переглянули битву екстрасенсів?)) Гарне фото", "Ти своєю красою розбавиш це нудне місце", "зліва ніби маска і чоловік у білій футболці".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова вирушила відпочивати на Міконос, оселившись в дійсно райському куточку. Артистка на відео показала нове житло і себе без макіяжу, дуже обрадувавши фанатів. Також знаменитість давала концерт в сонячній Одесі і шокувала фанатів дуже відвертим прозорим червоною платтям з глибоким вирізом, забувши надіти труси та бюстгальтер. А ще Седокова выставила чергове яскраве фото, показавши дуже дружелюбного песика і зізналася, що тепер у неї все добре.