Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Знаменитість нещодавно вирушила на Міконос в Греції, звідки часто показує свої розкішні форми. Так, на останньому фото співачка позувала у відвертому купальнику, показуючи масивні груди і порадила всім жити по максимуму.

"Living my best life ! По дорозі на Міконос я прочитала це в літаку . І ця фраза , поміняла в мені щось. Тепер щоранку я прокидаюся і розумію, що цей день ніколи не повторитися більше . І треба прожити його по максимуму . І якщо і говорити про кращу версію , то нехай це буде "краща версія цього дня"", - поділилася емоціями Седокова. Фолловери ж залишилися в захваті від фігури Анни: "Ти вогненна така бомба, як уповільненої дії", "Шалено крута і жива фотографія, Анна, ви як завжди прекрасні", "сонячна людина", "Класні цицьки", "У вас нереальні Груди", "Сподіваюся коли я народжу трьох дітей у мене теж буде така фігура, амінь". Знайшлися й ті, хто звинуватили співачку в пластиці, а також почали вгадувати розмір грудей.
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виставила чергове яскраве фото, показавши дуже дружелюбного песика і зізналася, що тепер у неї все добре. Також знаменитість після відпочинку в Туреччині вирішила відправитися на Міконос, демонструючи дуже пікантні фото в купальнику і нижній білизні. На цей раз напівгола артистка поскаржилася на письменника Чарльза Буковскі, адже він позбавлений романтичності. А ще Седокова показала вид зі свого готельного номера в Міконосі, не забувши при цьому засвітити масивну і пружну п'яту точку.