Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Знаменитість після відпочинку в Туреччині вирішила відправитися на Міконос, демонструючи дуже пікантні фото в купальнику і нижній білизні. На цей раз напівгола артистка поскаржилася на письменника Чарльза Буковскі, адже він позбавлений романтичності.

"Ну, не можу я Чарльза Буковскі . 14 раз починаю. Не хочу я знати, що буде далі у нього. Адже далі точно буде погано. Брудно все і позбавлений він романтичності, а я, як наївна дурочка, без неї нікуди. Бунін - моє все.", - зізналася фанатам Седокова. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Не потрібно робити те, до чого не лежить душа", "Красуня, будь такою завжди...", "Три рази вчитувався в текст,одночасно дивлячись на картинку:)так і не зрозумів нічого про Буніна:)", "Пощастило книжці)))", "Абалдеть яка ви мама солодка. Фігура бомба. Ви космічно сексуальна.", "Книга,пляж та море.Що ж ще треба)".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова показала вид зі свого готельного номера в Міконосі, не забувши при цьому засвітити масивну і пружну п'яту точку. Також знаменитість відпочивала в Туреччині з дітьми, де весь час страждала за невідомому чоловіку і викладала сумні філософські пости. Цього разу артистка поцікавилася у фанатів, чи варто їй показувати свою слабкість. А ще Седокова в купальнику розповіла, як уявляє собі пекло. Виявляється, в особистому пеклі Анни є чоловіки в сандалях.