Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість з дітьми вирушила на відпочинок до Туреччини, весь час демонструючи звідти свої розкішні форми. Так, артистка в черговий раз показала масивні сідниці і розповіла, як це: відпочивати з дітьми.

"Відпочинок з дітьми - це коли ти береш з собою 4 бажаних книги і плануєш переглянути всього Антоніоні, а цілий день катаєшся на банані і подушці, засинаєш під Монстри на канікулах, у твоєму ліжку постійно багатолюдно і по ньому розкидані UNO. Ставлю на все! Підвищую ставки) Сьогодні витягну дітей на дитячу дискотеку. Поки на неї хочемо тільки ми з подружкою))", - розповіла цікаву історію Седокова. Фанати почали коментувати побачене: "Класна попа", "Клас , попа як горішок!!", "На банані?)", "Хороший горіх)", "Ну ти жопастая шкура", "Чудова попа..не всім же скелетами ходити..", "Ніжки короткуваті", "Ось це окорочок", "Ну що за чудова дупа мені б таку", "І як ТАКА дівчина може бути все ще ВІЛЬНА?????!!!!!", "Анютка дай вкушу тебе за булочку )))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова вирушила на відпочинок до Туреччини, звідки показала ідеальний початок дня. Так, виринувши з басейну і засвітивши величезні груди, артистка продемонструвала фруктовий салат на сніданок. Також знаменитість виставила жаркий кадр з кліпу "Ни слова о нем" і зізналася, що у всьому винні чоловіки. А ще Седокова розповіла про інтимні переживання на особистій сторінці в Instagram.