Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Знаменитість вирушила на відпочинок до Туреччини з дітьми, де весь час страждає за невідомим чоловіком і викладає сумні філософські пости. Цього разу артистка поцікавилася у фанатів, чи варто їй показувати свою слабкість.

"Показувати йому свою слабкість чи ні? Вчора, ми з подругою, знову і знову прийшли до того, що лише наздоганяючи, чоловік щасливий) Але як же тоді всі ці слова про #сьогодення ? Що ж робити, коли тебе забирає і ти не можеш не дивитися на цей клятий телефон і не можеш не чекати. І писати не можеш, бо ти горда... Вчора почула. Разом неможливо і один без одного ніяк(((", - засмутилася Седокова. Шанувальники ж взялися коментувати побачене: "Потрібно писати і дзвонити. Адже щастя у ваших руках", "Живемо один раз!Треба робити ТАК, як хочеться)) А хитрі техніки,тактики і стратегії це не довгострокові відносини)Все життя ти так не зможеш...Грати.", "Ви прям якась залежна від чоловіка.", "Щось у вас тема про чоловіків хвора якась!", ""Лише наздоганяючи щасливий" тільки чоловік-невротик. Нормальний чоловік хоче нормальних, відкритих, відносин.", "У відносинах не повинно бути гордості, повинна бути мудрість".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова вирушила на відпочинок до Туреччини, не перестаючи показувати розкішне тіло в різноманітних купальниках. Також артистка розповіла, як представляє собі пекло. Виявляється, в особистому пеклі Анни є чоловіки в сандалях. Також знаменитість вже скаржилася на брак чоловіка в житті, проте одним разом все не обійшлося. Так, в Туреччині, залишивши на губах пінку від кави, артистка знову почала шукати хлопця. А ще Седокова виринувши з басейну і засвітивши величезні груди, продемонструвала фруктовий салат на сніданок.