Анна Седокова трохи осоромилася під час свого виходу на сцену. Жінка вибрала надто відвертий, але складний образ для виходу в світ. Як зазвичай, співачка хотіла показати своє підтягнуте тіло.

Українська співачка Анна Сєдокова недавно була запрошеною зіркою і номінанткою на премію від глянцевого видання. Її, як мати трьох дітей російське видання визнало "найстильнішою мамою року в Росії".

Однак саме стиль і підвів дівчину, яка недостатньо продумала свій наряд. Для церемонії багатодітна мама вибрала прозорий наряд. Чорне боді, а зверху прозоре плаття-сітка. Під час її сходження на сцену краї чорного боді на пікантному місці співачки нерівномірно роз'їхалися і опинилися на різній висоті. З-за цього весь образ втратив свою родзинку і став виглядати неакуратним і неохайним.

Однак "найбільшу стильну маму" це не засмутило і на сцені вона присвятила свою перемогу всім матерям, які коли-небудь працювали. Також вона подякувала відомому виданню, адже саме у них на обкладинці вперше з'явився її третій син Гектор.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Мова Сєдокової під час вручення премії:

Сєдокова впевнена, що немає нічого такого, що не дозволяє надіти статус матері. Вона присвятила свою премію всім жінкам, які з появою дітей стають краще, сильніше, сексуальніше.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"Анна Седокова розповіла, на що здатний Николай Басков в ліжку. Під час поїздки на машині співачка зазначила, що за манерою водіння можна визначити темперамент чоловіка в ліжку. І Баскова вона назвала справжнім тигром.