Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість повернулася з відпочинку на острові Мінокос в Москву. Так, артистка зробила селфі в дзеркалі, вбравшись у відвертий комбінезон з глибоким декольте.

"Я люблю тебе, вихідний", - лаконічно підписала пікантний кадр Седокова. Фолловери одразу ж взялися коментувати побачене: "Несамовито сексуальна жінка", "Яка у Вас шикарна фігура", "Уфффффф,солодка кицька", "Ооооо....ось і цицьки)))", "Яка сексуальая фігура і дуже красива дівчина", "Прекрасна і дивовижна жінка !", "Бути такою сексуальноїю взагалі законно?", "злодійська зірка ?) це де такий ліфт ?))", "Воу воу легше", "скромніше треба бути))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова пояснила, що від чоловіків завжди виникає дуже багато проблем. Також знаменитість показала серію знімків, на яких водить квадроцикл по піщаному берегу. Звичайно ж, Анна при цьому похвалилася ідеальною фігурою в червоному купальнику. А ще артистка в дуже відвертому топіку показала величезні груди і насолодилася красивим десертом в Греції.