Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, обожнює радувати фанатів в Instagram своїми розкішними формами. Цього разу артистка перевершила саму себе, виставивши гаряче відео з відпустки з сонячному Сен-Тропе. На ролику знаменитість і її подружки розважаються на яхті без одягу.

"Якщо порахувати загальну кількість дітей у дівчат на цьому відео, вийде 16!! Додати ще чотирьох @domokhozi і вийде 20)
Якщо що, у нас спільні не тільки діти , любов до системно - векторної психології і ексгібіціонізму)) У нас спільне бажання розвиватися і отримувати від цього задоволення! Спасибі Вам за ці дні, мої дівчатка!!" - трепетно підписала відео Седокова. Всього за 6 годин пікантний пост набрав майже 300 тис. переглядів.

"Уфффф які спекотні девчулі", "Супер жінки!!!Гордість !!!", "Красуні, море, яхта)) Анютка, клас!", "Захоплююся кожній,поєднувати материнство,улюблена справа,відпочинок і так виглядати))Аня,Ви велика розумниця,приклад для мене)" - захоплювалися шанувальники Анни.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова порадувала фанатів в Instagram черговим яскравим фото в стильному купальнику. На цей раз знаменитість опублікувала селфи в дзеркалі, оголивши пружну п'яту точку, і зізналася, що їй йде тепло.