Олена Міро порівняла зовнішність двох знаменитих голлівудських актрис і пояснила, чому все так погано. Зазвичай, стверджує блогерка, жінка 43 виглядає помітно молодше тієї, якій завтра стукне 50. Однак, тільки не у випадку з Джолі і Еністон.

Міро зазначає, що 6 років – невелика різниця у віці, яка з роками стає дедалі помітнішою і навіть кидається в очі. Однак 43-річна Анджеліна Джолі, за її твердженням, виглядає старшою за Дженніфер Еністон, якій 49 років.

І різниця тут навіть не в зайвій вазі, якій любить приписувати всі проблеми Олена Міро. Вона зазначає, що обидві жінки багаті, знамениті і навіть були у відносинах з одним і тим же чоловіком Бредом Пітом.

Однак у свої 49 Еністон виглядає привабливіше Джолі з-за свого характеру, який до цього віку відбивається на зовнішності. Міро впевнена, що краса Джолі залишилася в минулому з-за кепського характеру.

Еністон блогерша назвала приємною дамочкою, яка ніколи не відрізнялася красою і була "кострубатою бабою". На її думку, у героїні "Друзів" навіть в молодості були щоки хом'яка і товсті щиколодки.

"Однак сьогодні ця кострубата баба виглядає на порядок краще писаної красуні Анджеліни. Краса Джолі залишилася в минулому: її з'їли істерики, претензії до світу і поганий характер", - зазначає Миро.

Раніше Дженніфер Еністон показала, за що її люблять мільйони чоловіків і знялася для вересневого номера популярного жіночого журналу InStyle. Відзначається, що актриса з'явиться відразу на двох обкладинках глянцю.

Так, під час фотосесії для одного з кадрів 49-річна Дженніфер позує, оголивши свої стрункі ноги, а для іншого фото голлівудська зірка демонструє вбрання з глибоким декольте.

Нагадаємо, Бред Пітт вирішив помститися Анджеліні Джолі.

Як повідомляв Знай. ua, отруйна і важка: адвокат Анджеліни Джолі шокувала визнанням.

Також Знай. ua писав, що Джолі шокувала світ новиною про новий дитину.