Скандально відома українська телеведуча Ольга Фреймут поділилася з шанувальниками архівних знімком зі старшою дочкою Златою.

Незважаючи на те, що на знімку вона зовсім ще дитина, дівчинка неймовірно схожа на зіркову маму. Фото Ольга Фреймут виклала на своїй сторінці в Instagram і підписала: "Як швидко ростуть діти. А ваші?".У коментарях користувачі соцмережі відзначили, що панянки виглядають як сестри, а не мама з донькою, і розповіли, як швидко дорослішають їхні власні чада.

"І наші. Начебто тільки недавно народилися, а вже 13 років", "О, яка Злата тут крихітка", "Так, дуже швидко летить час, але я пам'ятаю свого маленького, йому зараз 24", - пишуть шанувальники.

Популярная українська телеведуча Ольга Фреймут потрапила в новий скандал - цього разу на неї поскаржилася одеський волонтер Євгена Завалій, яка активно допомагає бійцям, а також є однією із засновників книжкового блогу про українські книги. За словами Завалій, за 10 тижнів тому написала коментар до посту блогера Романа Шрайка про Ольгу Фреймут, а на днях до неї завітала сама ведуча.

Зараз Златі Мітчел 12 років і виглядай вона так:

Нагадаємо, Ольга Фреймут зовсім недавно запустила своє нове шоу і тепер їздить по всій Україні в пошуку нового матеріалу. Наголошується, що нова програма буде першою в світі легальної адаптацією відомого американського формату «Шоу Еллен Дедженеріс».

Як повідомляв "Знай.ua", скандальна телеведуча Ольга Фреймут, яка дозволяла собі фетхейтерські жарти, тепер взялася боротися з сексизмом і так званим ваговим расизмом.

Також Знай.ua писав про те, що  скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами. На цей раз знаменитість додала нове фото в Instagram, на якому в довгій сукні рекламує старт продажів квартир відомого забудовника. При цьому ведуча розповіла, як добре в США.