Занадто агресивні прихильники Костянтина Бочарова, відомого, як Melovin, який переміг у Національному відборі на "Євробачення-2018", дозволяють собі досить некоректну поведінку.

Так, на адресу Джамали, однієї з суддів нацвідбору, надходить від палких шанувальників Melovin багато погроз про розправу.

Все це через найменшу критику та невисокі бали Джамали на нацвідборі, які вона віддавала як в минулому році, так і в цьому.

"Melovin є така справа… Ми – артисти, музиканти, в якійсь мірі відповідальні за своїх фанів. Тому що ми своєю музикою їх виховуємо, хочемо ми цього чи ні. Налаштовуємо на певний лад. Добре, пишуть там коментарі: "Не подобається Джамала і т.д"…- це таке, але коли вже йдуть погрози: "Я тебе знайду, урою"… це вже кримінал", - сказала Джамала Бочарову.

В свою чергу, Melovin відповів, що закликав своїх "меловінаторів" не писати подібного його конкурентам по сцені, а тих, хто це собі дозволяє - не вважає "меловінаторами".

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

Післі цього співак також вибачився за нахабну поведінку своїх фанів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український продюсер Денис Путінцев розповів, що у Національному відборі на "Євробачення-2018" Melovin переміг завдяки маніпулятивним факторам, які привертають увагу.