На початку цього тижня Дмитро Тарасов та Анастасія Костенко одружилися: вони обвінчалися в храмі Сорока Севастійських мучеників, а потім зібрали друзів на святі в московському готелі.

Ведучими заходу були Микола Басков і Вікторія Лопирьова. В мережі почали активно обговорювати весілля.

"Щасливі люди бачать протилежне, а ось злюки намагаються прив'язатися, щось там вигадати, пустити слух, але тільки від цього враження реальних гостей, у яких є власні імена і справжні почуття, вони не зміняться. Очі не те що виблискували, а горіли без зупинки, і жодна людина не залишився без уваги. Цікаво чути від людей, яких не було і яких не запрошували, байки Крилова. Так що залишається побажати терпіння і сил, щоб пережити той факт, що люди все задоволені і щасливі, і нескінченного щастя, щоб не заходити до незнайомі і не писати нісенітниця оту", - відповіла Анастасія всім критикам.

Весілля Тарасова

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що учасниця і ведуча проекту "Дом-2" залишила свій коментар з приводу весілля свого колишнього чоловіка. Вінчання і гучне весілля російського футболіста Дмитра Тарасова і моделі Анастасії Костенко стали найбільш обговорюваною темою для розмов цього тижня.