Скандальна жертва насильства росіянка Діана Шуригіна зробила аборт від свого чоловіка Андрія Шлягіна, за якого вийшла заміж у жовтні минулого року.

Шокуючу заяву зробив друг сім'ї, музикант Сашко Акт, який недавно записав спільну пісню з Шуригіною.

Заява прозвучала в програмі "Прямий ефір", коли музикант розповідав про неадекватну поведінку Діани. За його словами, дівчина недобросовісно ставиться до репетицій і виступів і не поважає своїх колег.

"З Діаною не дуже легко працювати, так як вона халатна і безвідповідальна людина. Ми почали записувати пісню ще минулого року і в підсумку це все так затягнулося, тому що вона то забувала про репетиції, то пропускала. Постійно були якісь відмовки – то дурна голова, то хворий живіт. Потім з достовірних джерел дізнався, що вона зробила аборт від чоловіка.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

"Ви довго працюєте": начальник впав з даху і загинув на місці, показуючи, як швидко збивати бурульки

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Це сталося приблизно через місяць після весілля. Не хотіла народжувати, так як треба було займатися кар'єрою, але це її справа, зрозуміло. Просто працювати так теж неможливо. Вона не дотримувалася контрактних зобов'язань. Я від цього потерпав як музикант. Сподіваюся, що Діана одумається і ми зможемо продовжувати співпрацювати», - розповів подробиці спільної роботи Саша Акт "СтарХіту".

Ведучий програми Андрій Малахов був приголомшений почутим, оскільки недавно Шуригіна, поклавши руку на серце, розповідала, що мріє про велику сім'ю та дітей.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що за попередніми результатами в Ірландії на референдумі щодо легалізації абортів стало відомо, що послаблення законів проти абортів підтримали 60% ірландців. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

"Перший результат на ірландському референдумі показує, що зібрано 60% голосів, щоб покласти кінець заборони на аборти", - йдеться в повідомленні.

Так, під час референдуму на голосування було винесено питання про згоду на відміну поправки до конституції, згідно з якою вагітна жінка і ненароджена дитина володіють однаковим правом на життя.

Тепер результати референдуму дадуть можливість прийняти закон, що дозволяє жінкам робити аборт без медичних показань на терміні до 12 тижнів.

Ірландські ЗМІ відзначають, що явка на цьому референдумі була вище, ніж, коли був скликаний референдум про одностатеві шлюби. Так, для участі у референдумі про легалізацію абортів зареєструвалися понад 3,2 млн ірландців, при тому, що населення країни становить трохи більше 4,2 млн осіб.