Бєлгородське МОЗ зобов'язало жінок запитувати дозвіл на аборт у священика

У Бєлгороді і в Старому Оскалі вибухнув справжній скандал після того, як в соціальних мережах жителі розповіли, що місцевим жінкам пропонується відвідати священика і отримати від нього дозвіл, перед тим, як записатися на процедуру по штучному перериванню вагітності.

Так, жінкам, які мають бажання зробити аборт, необхідно серед десятків підписів фахівців в області медицини, отримати дозвіл батюшки, який закріплений за кожною ЦРЛ.

Цю інформацію повідомляє канал Mash, прикріпивши до повідомлення знімок обхідного листа, який, як стверджується, жінки повинні надавати перед записом до лікаря.

"Жительки Бєлгородської області тепер будуть ходити в церкву, щоб їм дозволили зробити аборт. Місцевий Моз включив до складу комісії батюшок з місцевих парафій, які повинні силою віри і хреста відмовляти жінок від гріха", - зазначено в повідомленні.

Автор поста зазначив, що це є прямим порушенням закону.

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Хіба це не є порушенням закону? До речі, у приватних клініках у нашій прекрасній Бєлгородської області аборт зробити не можна - заборонено законом", - пише він.

Обурені читачі гнівно висловлювалися в коментарях. Багато користувачів радили героїні "історії" не витрачати свій час на відверту нісенітницю.

Також наголошується, що бесіда з батюшкою триває всього кілька хвилин. Весь цей час дівчині розповідають про страшний гріх, який вона скоїть.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", вагітність – особливий період у житті жінки. Вважається, що в цей час дівчина виглядає особливо ніжно, трепетно і жіночно. Зірки в цікавому положенні привертають до себе завжди більше уваги.

Існує народне повір'я, що вагітній не варто показувати свій живіт. Особливо на огляд безлічі людей. Але серед знаменитостей чимало сміливих дівчат, які не злякалися показати свій живіт або оголену фігуру в цей особливий період.

Також портал повідомляв про те, що Настя Зуєва, 17-річна дівчина з Пскова, до кінця третього триместру не здогадувалася, що вона вагітна. Дівчина думала, що її округлі форми - це зайва вага, який вона набирає з-за їжі. Коли живіт став надто великим, Зуєва вирішила зробити тест на вагітність. Він показав одну полоску.