Російський актор і шоумен українського походження Микита Джигурда готовий відмовитися від українського громадянства, щоб взяти участь у виборах мера Москви.

Про це він розповів в інтерв'ю російському виданню. Джигурда нарікав, що саме подвійне громадянство не дозволило йому зареєструватися в якості кандидата на пост мера Москви.

"Зараз йдуть розгляди з цього приводу. До кінця тижня вирішують це питання. Справа в тому, що спрощена схема - і я почесний громадянин Росії. Там якраз навколо відмови від громадянства йде розмова. До 3 липня є час. До 3 липня потрібно зробити всі документи ", - пояснив він.


"Я в базі" миротворця ", я все одно не можу з'явитися в Україні, Києві при цій владі, бо якщо вони навіть героїв України в особі Савченко садять. Я внесений в базу за підтримку Донецька. Я пам'ятаю, що в 2014 році я підтримав парад Перемоги 9 травня, коли нацисти погрожували повторити Одесу. Потім отримував громадянство ДНР, і так далі. Це все окрема історія. Але до 3 липня вирішимо це питання ", - заявив шоумен.

Відзначимо, що вибори мера Москви пройдуть 9 вересня.

Дивыться: Микита Джигурда спровокував конфлікт в "Прямому ефірі"

Нагадаємо, що у березні цього року Джигурда вляпався у грандіозний скандал. Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко видав йому "паспорт держави", щоправда потім анулював це рішення.

Політичні погляди Джигурди є досить дивними. У 2014 році актор підтримував Революцію Гідності в Україні, а пізніше виступав на підтримку терористів "ДНР". Крім того, він заявляв про намір виступати на пісенному конкурсі "Євробачення" від злочинної організації з Донбасу.

Цікаво, що Джигурда активно висловлювався і перед президентськими виборами у США. Восени 2016 року він підтримував демоктратку Гілларі Клінтон та був готовий стати для неї "Монікою Левінскі".

Цікаим є і той факт, що раніше Джигурда збирався балотуватися на пост президента України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Микита Джигурда заявив про намір балотуватися у президенти України.

Про це він сказав в інтерв'ю російським ЗМІ.

"Якщо піду в президенти, то лише у президенти України! Як і Ксюша Собчак, щоб шереху навести. Коли у 2014 році перед Майданом я зустрічався з представниками СБУ, мене запитували, чи готовий я піти в президенти України", - заявив Джигурда та додав, що не вигадав цю історію.