Відома російська акторка Рената Литвинова дуже болісно сприйняла новину про смерть її вчителя та наставника української режисери Кіри Муратової, якої не стало на 84 році життя. Зірка планує приїхати до України, щоб попрощатися з видатною Муратовою.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"У мене померла Кіра Муратова... полечу на похорон, хоч я і не можу повірити, що не побачу її більше і не зможу з нею поговорити. Так вийшло, що я зустріла Кіру, ледь закінчивши ВДІК, і саме вона відкрила для мене всі двері в кіно, ставши прикладом і головним учителем: ніколи не зраджувати себе, вміти бути проти всіх і виявитися правою, а головне - любити кіно більше... найбільше на світі вона любила знімати фільми", - сказала Литвинова.

Нагадаємо, Кіра Муратова померла 6 червня в Одесі.

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Кіно було для неї всім

"Заради кіно я готова практично на все, крім вбивства. Хіба що начальника якогось вбити. Принаймні, мені так здавалося - ось у мене зараз рука за спиною, а якби у мене в цей момент в руці був пістолет, я б зараз стрельнула ", - говорила Муратова.

Найвідоміші режисерські роботи Муратової:

1962 - Біля крутого яру (короткометражний)

1964 - Наш чесний хліб

1967 - Короткі зустрічі

1971 - Довгі проводи

1979 - Пізнаючи білий світ

1983 - Серед сірих каменів

1987 - Зміна долі

1989 - Астенічний синдром

1992 - Чутливий міліціонер

1994 - Захоплення

1997 - Три історії

1999 - Лист до Америки (короткометражний)

2001 - Другорядні люди

2002 - Чеховські мотиви

2004 - Настроювач

2005 - Довідка (короткометражний)

2006 - Лялька (короткометражний)

2007 - Два в одному

2009 - Мелодія для шарманки

2012 - Вічне повернення

У фільмах Кіри Муратової знімалися такі знамениті актори: Володимир Висоцький, Георгій Делієв, Олег Табаков, Зінаїда Шарко, Ніна Русланова, Рената Литвинова, Алла Демидова, Наталія Бузько.

Дивіться: Рената Литвинова у фільмах Кіри Муратової

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", відомий білоруський композитор-пісняр Едуард Зарицький помер 6 червня після тривалої боротьби зі смертельним захворюванням. Він багато працював з Філіпом Кіркоровим, Ярославов Євдокимов.