У середу, 28 березня, помер народний артист Росії Олег Анофріев. Цей легендарний чоловік майже все життя присвятив дітям, писав для них пісні. Його не стало, але його голос назавжди залишиться в ніших серцях, адже більшості він знайомий ще з малих років.

Актор Олександр Олешко першим повідомив про смерть Олега Анофриева і написав про це у своєму Instagram. Йому зателефонувала онука Олега Андрійовича і повідомила про смерть дідуся. У студії програми "Прямий ефір" актор Олешко, не приховуючи сліз, прокоментироал: "Людина відправився до тих дітей, які передчасно пішли від нас, полетіли, стали Ангелами. Величезна частина життя цього дивного актора, поета, композитора була присвячена світу дитинства. Ніхто більше не заспіває його пісень

так, як співав він. У них дуже багато любові, надії та життя".

Варто відзначити, що в кінці січня Олег Андрійович погодився дати інтерв'ю. Він розповідав про дітей і про те, як працював над озвучуванням мультфільмів. Також відверто висловитися про любов всього свого життя – дружину Наталію Георгіївну, з якою вони прожили разом більше 60 років. Анофріев зізнався: "Життя прожите, а я зрозуміти не можу, за що так люблю свою дружину. Вона вірна людина, не відходить від мене, виконує кожне моє бажання, розуміючи, що я "йде натура". А ще артист з сумом додав, що нікого не залишилося з його покоління: пішли Людмила Сенчина, Валентина Толкунова – ці "світлі, веселі, радісні голоси". Згадав він і роботу над піснею "Є тільки мить", яку лагідно назвав "окремою статтею в житті".

Композитор Ірина Грібуліна зізналася, що дуже щаслива, що Анофріев був її першим і головним учителем за озвучанию "мурах і всяких звірят" в мультфільмах. Актриса Олена Папанова жила в одному будинку з родиною Олега Анофриева, вона пам'ятає, як її тато, Анатолій Папанов, розповідав про непростий догляд Анофриева з театру Моссовета. Тоді вона часто заходила в гості до Олегу Андрійовичу, а він завжди пригощав смаженими каштанами.

Журналіст Валентина Пиманова розповіла, що Олег Анофріев був дуже принциповим і на копромиссы не йшов. Він погоджувався, або ні. А рік тому поет зустрічався з донькою Валентини Дашею, теж журналісткою. Після того, як інтерв'ю завершилося, він став читати їй вірші "Реквієм самому собі", де головними словами були "Дотягніть мене до весни, щоб виконати останню волю"...

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Пом'янути Олега Анофриева і згадати різні історії прийшли його друзі та колеги – Ангеліна Вовк, Володимир Стержаков, Борис Криштул, Людмила Цвєткова та багато інших. І, звичайно ж, у програмі прозвучали чудові пісні у виконанні незрівнянного Олега Андрійовича. Пісні, на яких вже виросло не одне покоління, які давно стали приємною вуха класикою і які завжди будуть з нами.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у віці 87 років помер відомий радянський актор кіно і майстер озвучування Олег Анофриев. За свою кар'єру Анофриев знявся більш ніж в 50 фільмах. Найвідомішими з них були «Червоні вітрила», «Гардемарини, вперед!» І «Людина з бульвару капуцинів». Найбільшу популярність Анофрієвим принесло озвучування мультфільмів. Його голосом говорили персонажі «Бременських музикантів», «Казки про попа і робітника його Балду» і «Як Левеня і Черепаха співали пісню», а також Король Луї в російській дубляжі діснєєвськой «Книги джунглів».