У вівторок, 27 березня, в Росії помер конструктор стрілецької зброї Віктор Михайлович Калашников.

"27 березня пішов з життя випускник ІМІ-ІжГТУ Віктор Калашников - радянський і російський конструктор стрілецької зброї, провідний інженер-конструктор концерну "Калашников", кандидат технічних наук, син видатного конструктора стрілецької зброї Михайла Тимофійовича Калашникова", - повідомив Іжевський державний технічний університет .

Віктор Калашников народився 16 липня 1942 року. Після закінчення Іжевського механічного інституту став працювати у відділі головного конструктора в бюро по розробці нових виробів Іжевського машзаводу.

При освоєнні автомата Калашникова провів численні дослідження, виявив ряд факторів, що впливають на стійкість, довговічність і безвідмовність вироби, розробив ряд вузлів і деталей.

Популярні новини зараз

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Брав участь в розробці і провів випробування декількох зразків кулемета Калашникова, його колективом були розроблені пістолети кулемети "Бізон-2" і "Витязь-СН".

Інтерв'ю Віктора Калашнікова

Як повідомляв портал "Знай.ua", у віці 63 років у Москві помер Сергій Мавроді, засновник відомої фінансової махінації з пірамідами "МММ". В ніч на 26 березня його госпіталізували просто із автобусної зупинки на вулиці Полікарпова, викликав "швидку" випадковий перехожий. Мавроді скаржився на слабкість і біль у серці. Його одразу відвезли в 67-у міськлікарню, але медики виявилися безсилими.