Сьогодні остаточно обірвалася остання ниточка із найбільшою російською фінансовою пірамідою в історії – у московській лікарні помер засновник "МММ" Сергій Мавроді.

Про це повідомляють росЗМІ.

Всі знають, що Мавроді - російський підприємець і організатор фінансових пірамід МММ і МММ-2011. Але мало кому відомо, що він ще мемуарист, прозаїк, кіносценарист, автор і виконавець пісень.

Ми зібрали для вас найвідоміші цитати Сергія Мавроді, якого більшість росіян вважають "аферистом, шахраєм і шарлатаном".

 • Я не геній. Я - єдиний!
 • По-моєму, у нас нічого, крім балаканини, не ведеться. (Ну, плюс ще розпил бюджету. Ударними темпами.) Де хоч один конкретний результат? Назвіть мені? Слова, слова, слова... Говорильня. Я вважаю, що нинішня влада імпотентна. Вона - безплідна. Не здатна в принципі ні до чого творчого.
 • Я буду поступати так, як вважаю за потрібне. Всі біблійні заповіді мені не указ. У мене є власні цінності і відповідно з ними я дію. Ніякий інший страшний суд не може на мене впливати і змусити вчинити інакше, ніж я вважаю за потрібне.
 • Господи! Далися вам ці гроші. Це порізаний папір. І нічого більше.
 • Я не програв. Я не захотів вигравати. А це різні речі. (Для мене, принаймні.) Не захотів переступати через кров.
 • Боятися нічого не можна. Ні на тому, ні на цьому світі. Страх - принижує. Втрачаєш себе.

 • Я нічого не читаю, не слухаю і не дивлюся. А також, по можливості, ні з ким не спілкуюся. Мене цілком влаштовує власне суспільство. І терпіти не можу події! Це вони мене просто обожнюють.
 • Якщо жінка не дурніші чоловіка, то чому чемпіонати світу з тих же шахів, приміром, - роздільні?
 • Найстрашніший гріх - іудин. Зрада! Такі не заслуговують навіть презирства.
 • Зрадити можна лише того, хто тобі довіряє.
 • Життя завжди дає тобі не те, що потрібно.
 • У мене немає жодної фотографії. Навіть дитячої. Я ніколи ні про що не пам'ятаю і ніколи ні про що не шкодую. Ну, було й було. Чого згадувати? Вперед!

Варто відзначити, що буквально сьогодні стало відомо, що вночі Сергія Мавроді булогоспіталізувано просто із автобусної зупинки на вулиці Полікарпова, викликав "швидку" випадковий перехожий. Мавроді скаржився на слабкість і біль у серці. Його одразу відвезли в 67-у міськлікарню, але медики виявилися безсилими.

Варто відзначити, що саме він у далеких 90-х створив славнозвісну фанансову піраміду. Відомо, що "МММ" — радянська і російська приватна компанія, організована Сергієм Мавроді, розглядається як класична і найбільша в історії країни фінансова піраміда.

Популярні новини зараз

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Надя Дорофєєва наставила Потапу роги замість Дантеса: "Так, сатана, це я"

Відпахав у колгоспі за мінімальну пенсію: у стажі українців знайшли хитру лазівку

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Компанія була цілеспрямовано зруйнована відповідними державними органами, заведено кримінальну справу. Сам він неодноразово заявляв, що два інших засновника були тільки номінальними фігурами, необхідними йому виключно для реєстрації компанії. Це також підтверджується тим фактом, що у кримінальній справі відносно МММ дійсно проходив тільки він один.

Помер засновник фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому помер творець МММ.